... kilka słów na nasz temat ...

Jesteśmy firmą działającą od 2010r. Nasz salon optyczny mieści się w Nysie na osiedlu "Nysa Południe", przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 48a – tuż obok salonu fryzjerskiego „Agata”.

IMG 2177aNaszym głównym celem jest profesjonalnie obsłużony i zadowolony Klient. Aby to uzyskać dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług. Stale pogłębiamy naszą wiedzę w oparciu o różne szkolenia, kursy, sympozja, jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami, wciąż rozszerzamy asortyment naszego salonu. Robimy wszystko, aby pomóc Klientowi na każdym etapie wizyty u nas, niezależnie czy przyszedł zakupić nowe okulary, wyczyścić stare, czy tylko po poradę. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile wymaga.

 

wiedzaNasza wiedza zdobywana od ponad 10 lat, w tym ukończone studia magisterskie w kierunku optyki, a także wiedza w dziedzinie optometrii, pozwala na świadomy montaż okularów, wyznaczenie tolerancji błędu i ocenę skutków braku precyzji. Pomimo iż pod szyldem Optosfera działamy na rynku od 2010 r., posiadamy ponad 10-letnie zawodowe doświadczenie, zdobyte w kraju i za granicą. Dlatego wiemy co robimy, i gwarantujemy, że robimy to na wysokim poziomie.

 

NIDEK LE-9000

Własny warsztat optyczny pozwala nam na kontrolę wykonania okularów na każdym etapie, dzięki czemu oddajemy do rąk Klienta produkt najwyższej jakości. Stosowany przez nas wysokiej klasy sprzęt szlifierski w połączeniu z indywidualnym podejściem do zamówienia, dają w efekcie okulary idealnie wykonane, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Gwarantujemy także fachowe doradztwo.

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SALONU OPTYCZNEGO